Arsenal je na svom Emiratesu u derbiju prvog kola Premiershipa ugostio igrače Liverpoola. S velikim problemima u igračkom kadru momčad Arsena Wengera nakon 90 minuta upisala je poraz 3:4. Stavite na svoju omiljenu Nogometni Dresovigledati igru je najbolja aktivnost.

Bila je to 'luda' utakmica sa sedam golova, nizom prilika i promašenim kaznenim udarcem. Možete donijeti svoje dijete nositi Liverpool Dres gledati igru. Njemački trener, Jürgen Klopp, potpisao je novi šestogodišni ugovor sa Liverpoolom, po kojem bi trebao ostati do ljeta 2022. godine. Oko njega postoji interes velikog broja talijanskih klubova, a sada se u igru uključio i Liverpool. To nije samo zbog njegove UEFA Euro 2016.

Liverpool je potom okrenuo rezultat postigavši za 17 minuta četiri gola, no umalo je sve prosuo. Ako niste pripremili sada morate odabrati Dječji Nogometni Dresovi.